اطلاع‌رسانی

آرشیو برای ''

آیت الله العظمی بروجردی مبتکر تقریب مذاهب بود

رئیس انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه گفت: وجود مراسلات بین حوزه علمیه قم با الازهر مصر در دوران زعامت و مرجعیت آیت الله العظمی بروجردی موجب تعمیق ارتباطات بین علمای تراز اول شیعه و اهل سنت شد و گام بزرگی در رفع اختلافات و ایجاد همگرایی در بین مذاهب مختلف امت اسلامی بود .

مشاهده متن کامل خبر ←

نوشته شده در: حوزوی

ارسال دیدگاه (0) ←

قومیت های ایرانی اعم از شیعه وسنی برای دفاع از کیان انقلاب لحظه ای تردید ندارند

رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه همه قومیت های ایرانی اعم از شیعه وسنی برای دفاع از کیان انقلاب لحظه ای تردید ندارند، گفت: سخن گفتن برخی تروریست های داعش با گویش خاص در برخی حوادث تروریستی، هرگز به عظمت آن قومیت خدشه ای وارد نمی کند.

مشاهده متن کامل خبر ←

نوشته شده در: سیاسی

ارسال دیدگاه (0) ←

امام حسن(ع) براي حفظ كيان اسلام به صلح با معاويه پرداختند

استاد حوزه علميه قم گفت: امام حسن مجتبي(ع) پا روي نفس خود گذاشتند و براي حفظ كيان اسلام و دستيابي به شرايط مساعد حاضر به صلح با معاويه شدند تا امت اسلامي فارغ از جنگ به رفاه و آرامش برسد.

مشاهده متن کامل خبر ←

نوشته شده در: مذهبی

ارسال دیدگاه (0) ←

کاندیداها از مرزهای اخلاقی عبور نکنند/وعده دروغ بداخلاقی انتخاباتی محسوب می‌شود

استاد حوزه علمیه قم گفت: مردم به کاندیدای مورد نظر خود رأی می‌دهند اما موضوعی که کاندیداها، ستادهای انتخاباتی و طرفداران باید مورد توجه قرار دهند این است که اگر هم نمی‌توانند در انتخابات موفق شوند حداقل در عرصه‌ اخلاق موفق شوند و از مرزهای اخلاقی عبور نکنند.

مشاهده متن کامل خبر ←

نوشته شده در: سیاسی

ارسال دیدگاه (0) ←

دعوت استاد واعظ موسوی به شرکت در انتخابات و تکذیب متن منتسب به ایشان در شبکه های اجتماعی

آیه الله سید محمد واعظ موسوی، استاد دروس خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم در پیامی ضمن دعوت از آحاد ملت مومن و انقلابی و ولایتمدار ایران برای شرکت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور، متنی که در شبکه های اجتماعی به ایشان منتسب […]

مشاهده متن کامل خبر ←

نوشته شده در: پیام, گزارش

ارسال دیدگاه (0) ←
برگه 1 از 81 12345»